MAPA I MIEJSCA

Poniżej mapka miejsc zawodów oraz afterparty. Główne miejsce zawodów to obiekt FAME Sport, w którym odbędą się całe rozgrywki oraz ceremonia rozdania medali.

Ważna uwaga dotycząca miejsc noclegowych – dodaliśmy do mapy wyszukane przez nas propozycje atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie, ale oczywiście polecamy również hostele/airbnb na terenie Starego Podgórza i Kazimierza, gdzie znajdziecie mnóstwo barów, restauracji i innych atrakcji turystycznych, a pomiędzy spotami można łatwo przemieszczać się, czy to komunikacją miejską, czy popularnymi w Krakowie elektrycznymi hulajnogami do wynajęcia:)

BC24 – Bożego Ciała 24, Kraków – Welcome & Early Registration Spot

Od początku istnienia BC24 wiele osób nazywa je „miejscem”, nie „sklepem”. Odbyło się tu wiele koncertów, live-actów, wystaw i wernisaży a także wydarzeń związanych z promocją sportów wyczynowych. 140m2 wypełnia miejska kultura związana ze sportem, sneakersami, streetwearem, graffiti, street artem, komiksem, a także muzyką – na co dzień można spotkać tu za stanowiskiem z gramofonami uznanych producentów i DJów związanych z kulturą turntablismu. Można zaopatrzyć się także w dobre winyle i oczywiście jest to oficjalny sklep MANIAC!

FAME SPORT CLUB – Jana Dekerta 21 st., Kraków – Official Competition Spot

Fame Sport Club is a krakow tennis and badminton center in Krakow where we have five courts in the hall with professional Gerflor surface and possible live broadcast with scoring system.

Bill Hickman – Józefa 11 st., Kraków

Oficjalny MANIACki bar in w sercu krakowskiego Kazimierza, w którym zawsze za barem czeka zośka do pokopania:)